Slavné a známé osobnosti, které jste mohli vidět osobně v rámci soutěže Miss Příbramska od roku 2008 až do současnosti.

Zbyněk Drda

zpěvák
Vítěz soutěže Česko hledá Superstar

Petr Ševčík

zpěvák
Finalista soutěže Československá SuperStar

Iva Hajnová

zpěvačka

Posledních letech nechybí v anketě Český Slavík v kategorii zpěvačky v Top50.

Jarek Šimek

zpěvák
Vytvořil nové hudební aranžmá k brněnské verzi nejúspěšnějšího českého muzikálu „Děti ráje“.

Barbora Mottlová

herečka, zpěvačka, modelka

 

Vystudovala školu módního návrhářství a v současnosti studuje velice úspěšně herectví. Už od malinka zpívá, natáčí televizní reklamy a věnuje se modelingu, především v Itálii. Na diváky zapůsobila jako Pana Marie v divadelní hře Komedie vánoční, v seriálu Ulice a v mnohém dalším. Můžeme ji shlédnout, mimo jiné, vefilmu J. Menzela, Obsluhoval jsem anglického krále.

Adrea Andrei

zpěvák
Andrea Andrei je italský zpěvák, hudební skladatel, textař a
producent žijící šest let v Praze. Zpěv a klavír vystudoval na Civica Musicale v Turínu, poté založil pianobar, který byl vyhlášený zejména v oblasti Říma, Neapole a Turína. V roce 1997 se probojoval se svými vlastními skladbami na festivalu San Vincent až do finále. Vzápětí se jako skladatel a zpěvák zúčastnil akademie San Remo, kde se seznámil se celou italskou pěveckou špičkou.

Radek Saliee

zpěvák
Radek Saliee se narodil 20.12.1977 v Ostravě, ze které se v raném dětství přestěhoval do Prahy. Od dětství se věnuje zpěvu a hře na kytaru. Je zakládajícím členem a sólistou kabaretu Srdce a kámen, který je na divadelní a zábavné scéně od roku 1996. Od roku 2016 se věnuje vlastní, převážně taneční tvorbě.

Jan Čenský

herec, moderátor
Jan Čenský (* 1. května 1961 Praha) je český herec, dabér a moderátor. Tento představitel řady televizních princů a králů již od mládí hraje i komediální a vážné dramatické role. Od roku 1990 vystupuje také jako moderátor různých společenských akcí (např. Miss České republiky), v roce 2007 v České televizi uváděl soutěž O korunu krále Karla.

Tereza Zunová

modelka
finalistka soutěže Česká Miss 2011

Lucie Váchová

modelka
Miss ČR 2003 a patronka občanského sdružení Dobrý skutek.

Slávek Boura

herec, moderátor
Narodil se v roce 1964 v ukrajinské Oděse, kde jeho otec studoval, o rok později se přestěhovali do Prahy. Vystudoval speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. V roce 1993 moderoval na Kiss Radiu, kde se seznámil s Markétou Mayerovou. S tou pak od roku 1995 uváděli různé pořady na TV Nova – Snídaně s Novou, Rande, Dobré Bydlo či Vabank.

Michaela Haladová

modelka
Michaela Haladová (* 30. prosince 1990 Strakonice) je česká modelka a choreografka, II. vicemiss Miss Tourism World 2013, tanečnice, lektorka společenských tanců a moderátorka.

Livie Kuchařová

zpěvačka
V roce 2008 studovala zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze – obor muzikálové herectví a zpěv. Lívie Kuchařová je sestra slavné Miss World z roku 2006 Taťány Kuchařové.

a další známé a významné osobnosti nejen z Příbramského regionu.